Spoločnosť LOCK servis s.r.o.

Je držiteľom licencie potrebnej na prevádzkovanie Technickej služby, vydanej Krajským riaditeľstvom Policajného zboru v Bratislave. Licencia technickej služby č. PT 002912.

Poskytujeme bezplatné poradenstvo a konzultačnú činnosť v oblasti mechanických zabezpečnovacích systémov, t.j. bezpečnostných dverí, bezpečnostných zárubní, trezorov, systému hlavného a generálneho kľúča, vypracovanie komplexnej cenovej ponuky, spolupráca priamo na mieste realizácie zákazky a to od zamerania stavebných otvorov cez dodávku a montáž až po odovzdanie hotovej zákazky.

Zatvorené otvoríme, otvorené zabezpečíme

Dodávame a montujeme systémy hlavného a generálneho kľúča, ktoré umožňujú jedným bezpečnostným kľúčom uzamknúť ľubovoľný počet dverí v rôznych objektoch. Systém umožňuje podľa kompetencií jednotlivých zamestnancov firmy, otváranie zamestnancom len tých dverí na kanceláriach, ktoré potrebujú k výkonu svojej práce.

Poskytujeme špecializované konštrukčné riešenia pre stavebný sektor napr., univerzálnu zárubňu umožňujúcu dodatočné objednanie dverí vo vyššom modelovom rade, zabezpečenie kompletného záručného a pozáručného servisu, dodanie a montáž protipožiarnych dverí, množstvo iných doplnkových služieb.

Naše zručnosti

V čom sme najlepší? Otváranie zabuchnutých dverí a zabezpečovanie domov a bytov.

Otváranie dverí domov a bytov 100%
Otváranie áut 100%
Otváranie trezorov 100%
Oprava trezorov 100%
Oprava dverí 100%
Zjednotenie vložiek 100%

Čo o nás povedali naši klienti?

Pozrite si niektoré z referencií od našich spokojných klientov, ktorým sme pomohli v ich kritickej situácii

 • Vložka bola vašimi kolegami vymenená vo veľmi rýchlom čase. Skvelá práca, rýchla, profesionálna. Ďakujem vám. Pekný deň.
  Boris L.
  Bratislava
 • „Šikovná firma, ďakujem za spoluprácu. Vrelo odporúčam“
  Jana K.
  Pezinok
 • „Spokojnosť, odporúčam“
  Stanislav G.
  Svätý Jur
 • „Ďakujem za profesionalitu. Kvalita, rýchlosť a odbornosť. To sa hneď pozná. Ešte raz Vám ďakujem.“
  Zuzana S.
  Bratislava

Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte nás!

KONTAKTUJTE NÁS